WYDZIAŁ DUSZPASTERSTWA RODZIN

Diecezji Elbląskiej

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Polecane strony www
Polecane strony www
Email Drukuj PDF

POLECANE STRONY WWW

Zachęcamy Państwa do odwiedzenie bliskich nam stron internetowych, które zawierają wiele ciekawych informacji.

www.vatican.va

"VATICAN" - oficjalny serwis WATYKANU, siedziby najwyższych władz Kościoła rzymskokatolickiego, gdzie rezyduje papież. Nazywany jest również Stolicą Apostolską.

www.opoka.org.pl

"OPOKA" - Laboratorium wiary i kultury - Serwis Kościoła Katolickiego w Polsce. Bieżące informacje, adresy, bogata biblioteka dokumentów kościelnych, audycje radiowe i telewizyjne.

www.mateusz.pl

"MATEUSZ", to chrześcijański serwis informacyjny w którym można znaleźć m. in. czytania na każdy dzień, dokumenty Kościoła, propozycje nowości wydawniczych.

www.wspolnotaporanka.republika.pl

"WSPÓLNOTA PORANKA", to wspólnota pięciu rodzin katolickich, które odpowiadając na wezwanie Jana Pawła II, by upowszechniać cywilizację miłości, starają to czynić przez swe działania. Oprócz życia małżeńskiego, rodzinnego i zawodowego, angażują się w życie społeczne i religijne na terenie Radoczy i Wadowic.

http://www.szansaspotkania.net

Na tej stronie można znaleźć zagadnienia związane ze współżyciem seksualnym. Treść jej jest skierowana do małżeństw, które kształtują swoje życie seksualne według nauki Kościoła Katolickiego, a także do tych, których interesuje spojrzenie katolików na miłość małżeńską. Zebrane materiały ukazują akt seksualny małżonków jako spotkanie, które odbywa się nie tylko między kochającymi się ludźmi, ale także między nimi a Bogiem. Mogą one pomóc małżonkom w dostrzeżeniu niezwykłej wartości tego spotkania.

http://www.sychar.alleluja.pl

Serwis internetowy Wspólnoty Trudnych Małżeństw "SYCHAR". Celem działalności wspólnoty jest dążenie jej członków do uzdrowienia sakramentalnego małżeństwa, które przeżywa kryzys. Współpracując z Jezusem Chrystusem - Bogiem w każdej sytuacji nawet, po ludzku patrząc, beznadziejnej możliwe jest odrodzenie małżeństwa. Dla Boga bowiem nie ma rzeczy niemożliwych. Prawda o mocy sakramentu oznacza, że nawet, jeśli małżonkowie nie potrafią ze sobą być i odchodzą w stan separacji, czyli oddzielnego mieszkania, to ich małżeństwo - Sakramentalne Przymierze małżonków z Bogiem - trwa nadal. Nadal są mężem i żoną, i jako tacy staną przed Bogiem. Sakrament małżeństwa jest darem Boga, który daje małżonkom siłę odtwarzania wspólnoty małżeńskiej właściwie w każdej sytuacji. Wspólnota "Sychar" zaprasza małżonków przeżywających kryzys na wspólne spotkania.

http://www.npr.pl

Naturalne Planowanie Rodziny - zdrowe dla ciała - bezpieczne dla duszy. Kompendium wiedzy na temat naturalnego planowania rodziny.

http://www.embrion.pl

Serwis internetowy poruszający problemy związane z: naturalnym planowaniem rodziny, rozwojem dziecka w łonie matki, leczeniem niepłodności, adopcją dziecka, zapłodnieniem in vitro, rozwojem niemowlaka i małego dziecka. Stronę redaguje i aktualizuje lek. medycyny Małgorzata Wrochna.

http://www.hli.org.pl

Oficjalny serwis Human Life International - organizacji, która podejmuje i wspiera działania w obronie ludzkiego życia od poczęcia do naturalnej śmierci. Strona zawiera bardzo interesujące materiały na temat rozwoju poczętego dziecka oraz szkodliwości aborcji.

 

 Ogląda nas:

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 

Statystyka

Użytkowników : 11
Artykułów : 118
Zakładki : 28
Odsłon : 27324

Facebook

Reklama

Polecane strony rodzinne
Polecane strony małżeńskie
Reklama
Polecamy:"Marsze dla życia i rodziny"
Reklama